Skip to content
[metaslider id=66]

İstanbul Sünnet Tahtı Yeniçeri Kiralama

İstanbulda 15 yıldır sünnet tahtı ve yeniçerilerimiz ile istanbulun her yerinde hizmet vermeye devam ediyoruz sizlerde organizasyonlarınızda ekibimiz görmek istermisiniz o halde bizlere telefon numaramızdan ulaşarak rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

 

Çocuğunuz ile kalifiye olarak birebir ilgilenilecektir. İsteğiniz olması durumunda sünnetten evvel Konya ilinde geziler gibi etkinlikler düzenlenecektir. O güne kalifiye kıyafetler ve İstanbul sünnet tahtı gibi programlar yaptırılacaktır. Esas ehemmiyetli olan mevzu ise bütün her şey islami şartlara makul tek şeklinde olacaktır.

İstanbul Sünnet düğünü derhal sonrasında istemeniz durumunda Bilecik semazen grubu gösterisi gibi dualar ile birlikte evladınızın İstanbul sünnet düğünü gerçekleştirilir. Sizler bu sırada bunların hepsini birebir naklen kamerada izlersiniz. Biz Burak Organizasyon Bilecik İslami Sünnet Organizasyonu olarak lüzum çekimleri lüzum çocuk ile alâkalanma ve yapılacak olan dua mevlit gibi hadiseler ile sünnet prosedürü gerçekleştirilir. Bu kalifiye ve neşeli gününde siz ailesi olarak yanısıra var iken bizde İstanbul Organizasyon takımı olarak bu kalifiye güne tanıklık etmek isteriz. Siz değerli ailemize makul fiyatlar için bizler ile iletişime geçebilirsiniz..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *