Skip to content
[metaslider id=66]

İstanbul İslami Organizasyon

İstanbul İslami Organizasyon

İstanbul İslami organizasyon şirketi olarak, düzenlemiş olduğunuz tüm etkinlik ve organizasyonlar için İslami temalı hizmetlerimizle sizlerin en önemli çözüm ortaklarınız arasında yer almaya devam ediyoruz.

İstanbul İslami Organizasyon Hizmeti

Organizasyon firmamızın sunmuş olduğu hizmetlerden bazıları, şunlardır.

Anma ve Kutlama Etkinliklerine Özel İslami Organizasyon

Ölüm yıl dönümleri, parti, vakıf ve derneklerin kuruluş yıl dönümleri gibi farklı anma ve kutlama etkinliklerinde, İslami temalarla donatılmış organizasyonlar gerçekleştiriyoruz. Sunduğumuz hizmetlerin tüm ayrıntıları düşünülerek hazırlanmakta olup, misafirlerinize etkinliklerinizde muhteşem bir şölen sunuyoruz.

Bu hizmetimiz kapsamında semazen grubu gösterileri, ilahi grupları, Kuran-ı Kerim okunması ve dualar gibi hizmetlerin yanı sıra, tasavvuf müziği ekibimizle de etkinliklerinize manevi bir renk katıyoruz.

İslami Düğün Organizasyonları

Kına, düğün, nişan ve sünnet düğünü merasimleriniz için, yine İslami temalarla hazırladığımız sunumlarla misafirlerinizin hayran kalacağı bir hizmet sunuyoruz. Canlı ilahi grubumuzun birbirinden güzel ilahileri seslendirmesinin yanı sıra, semazen grubumuzun muhteşem gösterileriyle, muhteşem bir işitsel ve görsel şölen sunuyoruz.

Sünnet düğünleriniz için sünnet çocuğuna özel sünnet tahtı ve Osmanlı askeri kıyafetleriyle hizmet veren çalışanlarımız ile, sünnet düğününün farklı bir ambiyans içerisinde gerçekleşmesine imkan tanımaktayız.

Aynı zamanda Hacivat ve Karagöz oyunu ile hem küçük misafirlerinizin hem de yetişkinlerin, daha eğlenceli vakit geçirmelerini sağlıyoruz. Bunların dışında tüm etkinlikleriniz için bizden, İstanbul dini organizasyon hizmeti alabilirsiniz.

organizasyonlarımızdan bazı örnekler

istanbul organizasyon ekibi

istanbul düğün nişan sünnet ekibi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *